АРТ-Клуб «Химера»

Мистецтво

"GREEN ART" - нова виставка дизайнерів у "Химері" Додано:    16-06-2010
22 травня в арт-клубі "Химера" відбулося відкриття нової виставки, організованої творчим об'єднанням "DESIGN-ТУСА" та міжнародною організацією "AIESEC". Виставка триватиме в "Химері" протягом місяця.

Нещодавно в Івано-Франківську стартував перший в своєму роді екологічний проект "GREEN TIME", організований молодіжною організацією "AIESEC". В рамках цього проекту було організовано еко-вечірку - Green Party за участі місцевих гуртів.

Виставка – "GREEN ART" - не менш захоплюючий захід. Це виставка незвичайних шедеврів, створених митцями-любителями та просто заківленої в арті молоді. Темою незвичайної виставки є «Креативне використання побутових відходів», тобто всі шедеври, створені з практичним застосуванням різного роду відходів: пластикових чи скляних пляшок, поліетиленових пакетів, газет, картоних коробок, використаних бляшанок з-під косметичних та миючих засобів тощо.

"GREEN ART" можна вважати одним з методів альтернативної утилізації відходів. Побачити таке видовище можна буде безкоштовно протягом місяця в арт-кафе «Химера».
Джерело:   www.hymera.com.ua
У "Химері" відкрилася виставка під назвою "ТЕМА: СТІЛЕЦЬ" Додано:    20-02-2010
У четвер, 18 лютого в арт-кафе клубі «Химера» відбулося відкриття виставки дизайн-ідей під назвою «ТЕМА:СТІЛЕЦЬ». Ініціаторами її виступили арт-клуб «Химера» та неформальне об’єднання івано-франківських дизайнерів «DESIGN-ТУСА».

«DESIGN-ТУСА» - це неформальне об’єднання івано-франківських дизайнерів, яке зародилося в жовтні минулого року з ініціативи художника та дизайнера Мирослава Яремака. Зустрічі об’єднання відбуваються щочетверга о 19:00 в арт-клубі «Химера». Його учасниками є професійні дизайнери, дизайнери-аматори та всі ті, хто хоче спробувати себе в цій галузі. Профіль та спрямування дизайнерів також не має жодних обмежень – це і архітектори, і дизайнери інтер’єру, меблів, одягу, веб-дизайнери, фотографи, і навіть фітодизайнери. Однак, у представників різних напрямів багато спільного. Товариство для них – це співпраця, сприяння у самореалізації, взаємодопомога, обмін інформацією, взаємне консультування.

Виставка «Стілець» присвячена меблям для сидіння, однак особливість її полягає в тому, що взяти участь в ній змогли дизайнеи усіх можливих профілів – основне – втілити ідею стільця, використовуючи свій власний дизайнерський напрямок. Саме тому роботи є найрізноманітнішими, вони спрямовані не так на функціональне, як на творче втілення ідей. Побувавши на виставці ви й самі зможете в цьому переконатися.

Виставку можна буде протягом місяця доповнювати роботами усіх бажаючих дизайнерів. Тож долучайтеся!
Джерело:   www.hymera.com.ua
Людмила Строкош представила в Івано-Франківську картини, які вже експонувалися в Італії Додано:    23-01-2010
Молода франківська художниця Людмила Строкош представила на суд публіки свої нові роботи. Учора в арт-кафе «Химера» відбулася виставка цієї художниці під назвою «Тет-а-теТ».

Експозиція містить 20 живописних полотен, які були виконані з 2005 по 2010 роки. Ці картини вже виставлялися в Італії.

За словами самої художниці, цією виставкою вона хоче поділитися враженнями, емоціями, настроєм, одним словом усім тим, що автор сама відчувала при виконанні кожної окремої картини. Це все Людмила Строкош передала за допомогою яскравих кольорів та плям, фактур та композиційних елементів.

Роботи художниці відрізняються своєю експресивністю, неоднозначністю та нестандартним поглядом на звичайні речі. Недаремно виставка викликала чималий інтерес серед франківчан.
Джерело:   www.malakava.com.ua
"ІМПРЕЗА-89": 20 років потому! Додано:    20-12-2009
У вівторок, 15 грудня, о 18:00 в арт-клубі "Химера" відбулася довгоочікувана та знаменна подія у культурному житті нашого міста - святкування 20-ї річиці Міжнародного бієнале сучасного мистецтва - "IMPREZA-89" - без сумніву однієї з найбільших культурних подій України другої половини ХХ століття. Разом з тим відбулося святкування 5-ої річниці арт-кафе клубу "Химера".

31 жовтня 1989 року, м. Івано-Франківськ, Франківська «трійця» художників – Михайло Вітушинський, Ігор Панчишин та Микола Яковина організовували міжнародне бієнале сучасного мистецтва «IMPREZA-89» - без сумніву одну з найбільших культурних подій України другої половини ХХ столітя. В подальшому щодва роки (1991, 1993, 1995, 1997) Івано-Франківськ приймав все більше й більше світових художників на «ІМПРЕЗАХ» у пасажі Гартенбергів (тепер ТЦ «Мальва»).

На святкуванні двадцятиріччя «ІМПРЕЗИ» в арт-клубі «Химера» зібралося чимало людей, зокрема організатори – Ігор Панчишин та Микола Яковина (заступник Міністра культури і туризму україни, колишній губернатор Івано-Франківської області), організатор святкування 20-річчя «ІМПРЕЗИ» - Мирослав Яремак та учасники «ІМПРЕЗ»89-97 – Богдан Бринський, Ярослав Яновський, Володимир Чернявський, Зіновій Осадца, Микола Панаков, і навіть гості з інших міст – Олександр Стовбур, Павло Суліменко та ще багато інших. Не забули згадати і тих митців, які, нажаль, уже не дочекалися 20-літньго ювілею – це Опанас Заливаха, Денис Іванцев, Віктор Мельник, Борис Гуцуляк.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Діяння "ФРАНШИЗИ" у "Химері" Додано:    29-11-2008
У четвер, 27 листопада, у мистецькому залі арт-кафе «Химера» відбулося відкриття виставки сучасної міської листівки та фотографії «Вітання зі Станиславова». Авторами її стали учасники нового Івано-Франківського гурту - Товариство з необмеженою безвідповідальністю "Франшиза", які одразу після відкриття виставки дали концерт в першому залі "Химери".

Відкриття вистаки "Вітання зі Станиславова" було доволі незвичним та неординарним. Першою причиною цього є самі листівки, а другою - процес відкриття. Автори листівок вирішили потішити учасників виставки і прямо посеред залу "Леонардо-да-Далі" на столах розклали гуцула з...салату "Олів'є". Видовище було направдувражаючим.

О 19:00 розпочався виступ гурту "Франшиза". Як відомо, вони стали переможцями у пісенному конкурсі "Червона Рута" у номінації "Краща альтернативна музика". Концерт був не менш вражаючим за виставку. Ті, хто був присутнім хоча б на одній з цих подій - очевидно оцінили "Франшизу" і їх вміння дивувати.
Джерело:   www.hymera.com.ua
« Перша‹ Попередня1 2 3Наступна ›Остання »
artnox web studio