АРТ-Клуб «Химера»

Блог

"Химера" в ЖЖ!
Соцальні мережі - це все. Якщо Тебе немає в соціальних мережах - значить в Тебе або проблеми з Інтернетом, або якісь проблеми в Тобі! :)
"Химера" в тємі. "Химера" в ЖЖ:
http://community.livejournal.com/hymera_if
Додано:  13-04-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Химерне життя
Щиро вітаю усіх відвідувачів сайту "Химери" з Новорічними та Різдвяними святами. Попри те, що свята уже доходять до кінця, все ж їхня присутність відчувається.
"Химера" також святкувала, а тому після концертів Жадана і Карпи зробила невеличку перерву, щоб передихнути і набратися сил для наступних культурних та мистецьких подій, які от-от розпочнуться.
Тому чекайте і слідкуйте за нашим сайтом. А якщо маєте якісь особливі побажання чи пропозиції - пишіть безпосередньо сюди в коментарі, або ж на нашу пошту. Будемо раді Вашим повідомленням.
Веселих свят! Христос народився!
Додано:  14-01-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Химерний "САМОГОН" від Андруховича
Оце сьогодні в "Химері" презентували "Самогон". Ну просто унікальна річ, хоч і у відео-версії. А може тому й унікальна, що у відео...
Організатори кіноклубу "КУБ" зробили свого роду відео-інсталяцію до цього проекту. І скажу я Вам, що це неабищо! Просто неповторна річ, коли кадри змінюються з шаленою швидкістю, а під це грає музика "Карбідо" і Юрій Андрухович начитує свої тексти...
Чесно кажучи, мені ця презентація здалася не менш захоплюючою, аніж концерт вживу. Тому, хто не бачив концерту, але побачив відео - не хвилюйтесь, Ви практично нічого не втратили! :)))
Додано:  30-09-2008 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Звуки джазу...
Ніколи б не подумала, що акордеон - це такий багатогранний інструмент... Вчора в "Химері" презентували кнжку "Олімп естрадного акореону" (на перший погляд назва дивакувата, погодьтеся), але коли її автори, вони ж дует "Концертіно", почали грати і наочно демонструвати всі можливості акордеону - все...душа в п'ятки, серце завмерло і слова вимовити не можливо. Переграли всі улюблені мелодії - вальс, танго, чардаш, польку, джаз - і то у різних інтерпритаціях. Краса неймовірна. Хто був - той бачив.
Скажу відверто - давно не була в такому захваті.

P.S. Який музичний період в "Химері" почався...4 концерти за 2 тижні. Хм, давно такого не було
Додано:  19-09-2008 | Коментарів(0) | Сказати Другу

З початком сезону!!!!
Вітаємо з початком осіннього сезону в арт-клубі "Химера". Нарешті ми відновлюємо свою діяльність і на Вас знову чекатимуть художні виставки, літературні презентації, концерти та вечірки.
До слова, нещодавно ми провели в "Химері" невеличкий косметичний ремонт і внесли деякі зміни. Тож кому цікаво - прийдіть зацініть! ;)
Як завжди чекаємо і раді вітати у "Химері"!
Додано:  31-08-2008 | Коментарів(0) | Сказати Другу

І все-таки музика врятує світ!
Оце в неділю відбувся в нас благодійний концерт Франківських рок-гуртів на допомогу постраждалим від повені в Івано-Франківській області.
Хто був, я сподіваюсь, не пошкодували. Насправді такого набору класних гуртів давненько не було в Франківську, тим більше не на Ратуші чи біля озера, а саме в приміщенні:«Пан-Пупець», «Ricochet», «The STENS», «Так треба» а також представники гурту "КАРНА" з акустичною версією своєї лірики.
Як на мене концерт був - БОМБА! Тим більше проводився він для такого благого діла, як допомога постраждалим.
Хлопці молодці, це ж якраз вони і виступили ініціаторами акції - Льоша з гурту "Карна" і Стас з "Пан Пупців". Спланували концерт за тиждень до його проведення, зателефонували нам і одразу ж домовились. Зауважте, що по місту не висіло жодної афіші, тільки в день проведення концерту на "Химері". І всеодно народу було "море".
Сума зібраних коштів становить 2231 грн. Цю суму ми одразу ж наступного ранку після концерту перерахували на благодійний рахунок постраждалим від повені.
Сподіваюсь, ця акція не була останньою, принаймні хлопці з "Карни" вже планують наступну ;)
Додано:  20-08-2008 | Коментарів(1) | Сказати Другу

"Химерні" зали і їх найменування
Таке питання: чи знаєте Ви як називається кожен з 5 залів "Химери"?
Оце заходять відвідувачі собі в "Химеру", хочуть посидіти в якомусь залі і керуються здебільшого такими понятями як "Зал для курящих", "зал біля бару з фотками", "Третій зал або галерея, або ше світленький зал:)", "зал з великим телевізором або голубими диванчиками" і "п'ятий зал або ж VIP-зал".
Насправді ж зали "Химери" мають свої унікальні назви. Отож, по порядку:
1-ий зал - "Місто-фортеця";
2-ий зал - "Персона Парсула";
3-ій зал - галерея "Леонардо-да-Далі";
4-ий зал - до створення 5 залу, він мав назву VIP, але тепер це просто "Кінозал";
5-ий зал - "Лігво Химери".
А як Ви переважно називаєте зали "Химери", щоб зрозуміти, про який іде мова?
Додано:  8-07-2008 | Коментарів(2) | Сказати Другу

Всі на Мізунь!!!
Розгар літа - розгар фестивалів. Такий період особливо помітний у "Химері". :)
Оце на носі маємо Мізунську звигоду. До речі, хто ще не бачив виставки фотографій "Мізунська Zвигода" у "Химері" - прийдіть подивіться, особливо ті, хто вже бував на фесті. Звичайні фотографії, але скільки ностальгії і приємних спогадів...
А хто не був -радимо поїхати і подивитись, бодай би на день. Не пошкодуєте!

P.S. Виставка фотографій з Мізуня у четвертому залі "Химери".
Додано:  3-07-2008 | Коментарів(2) | Сказати Другу

Карикатурні шаржі в "Леонардо-да-Далі"
В перший день липня у нас відкрилася виставка карикатур. Скажу відверто, як мистецтво сприймати карикатури важко, але зваживши на те, шо зараз літо і шо хотілося б чогось розслабляючого, карикатури - це якраз супер. Одразу скажу, шо малюнки не мають ніякого політичного змісту, і карикатур на якихось персонажів теж немає. Просто суспільна тематика. Але картинки прикольні.
Якшо маєте почуття гумору і хочете подивитись щось цікаве - приходьте, дивіться, смійтесь. Вам сподобається.

P.S. Шукайте виставку в третьому залі.
Додано:  3-07-2008 | Коментарів(2) | Сказати Другу

"Так треба" продакшн
В п'ятницю, 13 червня в "Химері" відбудеться концерт гурту "Так треба". Що скажете цікавого про цю групу?
Додано:  11-06-2008 | Коментарів(2) | Сказати Другу

Ми в он-лайні!
Як вам новий сайт Химери?
Додано:  15-05-2008 | Коментарів(12) | Сказати Другу

#pagination
artnox web studio