АРТ-Клуб «Химера»

Блог

І все-таки музика врятує світ!
Оце в неділю відбувся в нас благодійний концерт Франківських рок-гуртів на допомогу постраждалим від повені в Івано-Франківській області.
Хто був, я сподіваюсь, не пошкодували. Насправді такого набору класних гуртів давненько не було в Франківську, тим більше не на Ратуші чи біля озера, а саме в приміщенні:«Пан-Пупець», «Ricochet», «The STENS», «Так треба» а також представники гурту "КАРНА" з акустичною версією своєї лірики.
Як на мене концерт був - БОМБА! Тим більше проводився він для такого благого діла, як допомога постраждалим.
Хлопці молодці, це ж якраз вони і виступили ініціаторами акції - Льоша з гурту "Карна" і Стас з "Пан Пупців". Спланували концерт за тиждень до його проведення, зателефонували нам і одразу ж домовились. Зауважте, що по місту не висіло жодної афіші, тільки в день проведення концерту на "Химері". І всеодно народу було "море".
Сума зібраних коштів становить 2231 грн. Цю суму ми одразу ж наступного ранку після концерту перерахували на благодійний рахунок постраждалим від повені.
Сподіваюсь, ця акція не була останньою, принаймні хлопці з "Карни" вже планують наступну ;)
Додано:  20-08-2008 | Коментарів(1) | Сказати Другу

Коментарі

Концерт був реально рульний, але фаворити "Карна" і "Пан пупец" замало виступали. Якшо вони були організаторами то вже могли і злабати найбільше
Додано:  20-08-2008 | Nick

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
#pagination
artnox web studio