АРТ-Клуб «Химера»
Пробудження життя від КіноКУБу у "Химері" Додано:    2-04-2009
У вівторок, 31 березня о 19 годині в арт-клубі «Химера» медіаклуб «КУБ» представив анімаційний фільм

Пробудження життя / Waking Life


Фільм, що починається як екранізація підручника по новітній філософії, незабаром перетворюється на посібник з опанування методу усвідомленого сновидіння.

Це анімаційний фільм, від початку до кінця - дивовижний і приголомшуючий ланцюг перетворень, калейдоскоп парадоксів, постійно мінливий мир, подорож з реальності в сон і назад. Це філософська притча, наповнена вічними питаннями і неочікуваними відповідями на них, тут кожен крок народжує нові загадки, миті фільму стикаються і перетікають одне в інше, як хвилі, що накочуються на берег, а персонажі не зв'язані жодними законами природи або звичної логіки.

Робота над «Пробудженням життя» зайняла більше двох років. Матеріал, знятий на звичайне відео (Ліклейтер виступає тут також як оператор), потім був відданий в руки аніматорів (близько 30 чоловік), оброблений на комп'ютері і лише тоді перенесений на 35-мм кіноплівку. В результаті вийшов дуже незвичайний і дивний фільм. У анотації написано, що це мультфільм. Звичайно ж, це неправда. Але це і не кіно. Є така думка, що кіно – це мистецтво сновидіння. Цей фільм максимально наближений до сновидіння.

Рік випуску: 2001
Країна: США

Тривалість: 97 хвилин

Режисер: Річард Лінклейтер
Сценарій: Річард Лінклейтер

У ролях: Тревор Джек Брукс, Лорелей Лінклейтер, Уїллі Уїггинс, Гловер Гилл, Лара Хикс, Емс Асбелл, Лі Махоні, Сара Нельсон, Джанін Еттевей, Ерік Гростіч і ін.
Джерело:   www.hymera.com.ua
artnox web studio