АРТ-Клуб «Химера»
В Івано-Франківську пройшов Перший літературний фестиваль імені Тараса Мельничука „Покрова" Додано:    17-10-2009
У середу, 14 жовтня в Івано-Франківську відбувся Перший літературний фестиваль імені Тараса Мельничука „Покрова". Один із заходів фестивалю проходив в арт-кафе клубі "Химера". Він мав назву "Троє за одним столом" та відбувався за участі Олега Лишеги, Віктора Неборака та Тараса Прохаська. Окрім того в "Химері" відбулося нагородження переможців літературного слему та закриття фестивалю.

У фестивалі взяли участь відомі письменники: Олег Лишега, Галина Петросаняк, Іван Андрусяк, Іван Ципердюк, Степан Процюк, Василь Рябий, Тетяна Єрушевич, Андрій Малащук, Василь Андрушко, Євген Баран, Ярослав Яновський та інші. А також приймали участь молоді літератори, які змагалися між собою своїми творами та їх виконанням.

Переможцем літературного слему став Богдан Ословський - молодий бард та поет, учасник об'єднання "Люди з вагінтими головами". Йому було вручено приз фестивалю - чотиритомне зібраня творів Тараса Мельничука.
Ось таким способом і народжуються в нас нові імена на літературному фронті. Сподіваємося, вже скоро можна буде почути виступ Богдана Ословського з повноцінною презентацією його творів та виконням їх під звуки гітари.

Організатори фестивалю сподіваються, що фестиваль приверне увагу до творчої постаті Мельничука, популяризуватиме його творчість.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  17-10-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio