АРТ-Клуб «Химера»
Альманах Станіславівської землі Додано:    22-10-2009
У четвер, 22 жовтня о 18:00 в "Химері" відбулася презентація третього тому збірника матеріалів до історії Прикарпаття, видання Центрального Комітету Станиславівщини у США „Альманах Станиславівської землі‛.

Попередні два томи цієї серії описали побут, культуру та історію нашого реґіону до часу Другої світової війни. Ці матеріали подавалися, в основному, у формі спогадів уродженців краю, які проживали у діаспорі. До слова, перший том вийшов ще у 1975 році.
Третій том охоплює період від 1940 до початку нового тисячоліття і присвячений героям та мученикам за волю України, які походили з Івано-Франківської області.
Тут є чимало цікавих матеріалів про боротьбу з окупантами – німецькими та радянськими; долю наших краян у німецьких концтаборах і Ґулаґах, події часів незалежної України.
У Збірнику вміщено вже раніше надруковані документи, мемуари, статті та матеріали, хоч є й спогади очевидців. Подано деякі матеріали з історії міжвоєнного періоду, які не увійшли до попередніх томів.

Тепер видавництво "Лілея-НВ" отримало право перевидати два попередні томи Альманаху, тож вже дуже скоро можна буде побачити всі три його частини.

Також третій том Альманаху вже можна знайти у 100 бібліотеках нашої області.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  22-10-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio