АРТ-Клуб «Химера»
"Брем Стокер" дали концерт у "Химері" Додано:    26-10-2009
У суботу, 24 жовтня 2009 року в арт-кафе «Химера» відбувся концерт «Dude Bobr Party #6», хедлайнером якого став відомий український панк-гурт «Брем Стокер» (Рівне). Гурт побував у Івано-Франківську в рамках всеукраїнського туру на підтримку свого нового альбому «Як важко працювати в м’ясному відділі», який став шостим у творчості гурту. В якості підтримки виступали гурти «Wtorm», «FR.A.ME» та «Резонанс» (замість заявлених на початку «Al.ko_kc»). На концерті кожен бажаючий міг придбати новий CD гурту, а по закінченні - зробити фото на пам’ять чи взяти автографи. Після концерту в Івано-Франківську «Брем Стокер» виступить у Львові, Тернополі та Рівному.

Історія «Брем Стокера» розпочинається ще в 1996 році, проте справжнім початком існування вважається 2005 рік, коли після тривалих сварок «Брем Стокер» почав працювати на повну потужність. Гурт має «класичний» склад інструментів — гітара, бас та барабани. Цікаво, що єдиного вокаліста у них немає — співають всі троє музикантів. Стиль музики — ска-панк, проте там ще можна помітити деякі вкраплення української культури.
Незважаючи на те, що гостями стали такі імениті зірки української панк-сцени, підтримка також не залишилась без уваги слухачів. У «FR.A.ME» уже давно сформувався своєрідний фан-клуб, який підтримує їх на кожному концерті. Не залишився без уваги й «Резонанс», котрий аж ніяк не очікували побачити присутні.
Джерело:   www.nashemisto.if.ua
Додано:  26-10-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio