АРТ-Клуб «Химера»
Іздрик презентував "Флешку" і навчав як боротися з вірусом Додано:    30-10-2009
В рамках щочетвергових літературних зустрічей 29 жовтня в арт-клубі "Химера" відбулася презентація книжки Юрія Іздрика "Флешка". Зважаючи на ту епідеміологічну ситуацію, яка склалася в нашому місті, письменник присвятив більшу частину презентації не лиише новій книжці а й урокам того, як запобігти захворюванням на грип.

Юрій Іздрик дуже ретельно підготувався до своєї презентації. Першими його діями була ізоляція частин тіла від можливих способів зараження, в допомогу йому стали пакети на ногах, ґумові рукавиці, сорочка та марлева пов'язка.

Далі він продовжував презентацію, уже зачитуючи власні тексти. Перший з них автор створив за два дні до цієї презентації, тому зачитав його ще зовсім свіжим. Назва цього тексту - "МІСТИКА, ХІМІЯ, АЛХІМІЯ".

Що ж стосується оновленої "Флешки", то ця перевидана збірка містить багато правок, виправлень, дописів та вирізань автора, тому очікуйте на ті ж тексти у зовсім іншому форматуванні. «Флешка» з’явилась у видавництві «Лілея-НВ». Дизайн її розробляв сам автор.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  30-10-2009 | Коментарів(3) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio