АРТ-Клуб «Химера»
«АнтитілА» вперше виступили в Івано-Франківську Додано:    6-12-2009
Вчора, 5 грудня київські «АнтитілА» вирушили у свій перший концертний тур Україною, а розпочати його вони надумали саме з Івано-Франківська. (Хоча в наших краях вони бувають не вперше, адже ми пригадуємо їхній візит на фестивалі «Потяг до Яремче 2009»).

В арт-клубі «Химера» «АнтитілА» представили пісні зі свого першого альбому «Будувуду», виданого в кінці 2008 року, а також виконали дещо з майбутнього, неназваного ще альбому. Концерт зібрав стільки фанів гурту, скільки дозволяло вмістити приміщення, а безперечно якісний живий саунд і чудова музика «Антитіл» надовго запам’ятається іванофранківцям.

Гурт існує з 2004 року, але шлях на велику сцену почали з літа 2008 року. За цей час «АнтитілА» зняли 4 кліпи («Будувуду», «Маямі», «Вибирай», «Рожеві діви»), взяли участь в багаточисельних телевізійних проектах, фестивалях, мистецьких подіях та акціях, ведуть активне гастрольне та громадське життя.

В кінці 2008 року вийшла перша платівка гурту «БУДУВУДУ».

Гурт «АнтитілА» визнано кращим дебютом 2008 року премії «НЕПОПСА», включено в презентаційну збірку України «ARTISTIC OLYMPUS OF UKRAINE 2008-2009» за збереження українського мелосу в сучасному молодіжному мистецтві, а також «АнтитілА» стали одними з 5-ти номінантів від України на MTV EMA-2009 (Europe Music Awards).

Склад гурту:
Тарас Тополя – вокал, автор пісень, засновник, лідер гурту
Сергій Вусик – клавіші
Олексій Скурідін – ударні
Віктор Раєвський – бас
Нікіта Чухрієнко – гітара

Джерело:   www.nashemisto.if.ua, www.pravda.if.ua
Додано:  6-12-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio