АРТ-Клуб «Химера»
"Книга відгуків" Юрія Андруховича - вперше на показ глядачам! Додано:    28-12-2009
У четвер, 24 грудня, о 18:00 в арт-кафе клубі «Химера» відбулася презентація книжки Юрія Андруховича «Книга відгуків»: вірші, есеї, романи. Книжка має немало-небагато, а 520 сторінок і вміщує в собі тільки краще з кращого в творчості Андруховича. Саме Юрій Андрухович займався підбіркою творів для збірки.

Видавцем книги став Василь Іваночко, директор видавництва «Лілея-НВ» за підтримки та ініціативи «Райффайзен Банку Аваль». У передмові до книги Юрій Андрухович зазначив: «У літературі йдеться передусім про зрозуміння і порозуміння, і ми надто роз’єднані, щоб дозволити собі забути про цей шанс. Я радий, що такі різні тексти, до того ж написані за таких різних часів, урешті зустрілися під однією обкладинкою, і дякую всім, хто своєю ініціативою спричинився до виходу цієї «Книги відгуків».

Цього дня книга вперше репрезентувалася широкому загалу. Серед чисельного накладу залишилось лише тридцять примірників «Книги відгуків» і саме в цей четвер була можливість отримати її для себе. Важливим тут є те, що всі гроші зібрані від продажу цієї книги будуть віддані на благодійність, на лікування Граур Христини.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  28-12-2009 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio