АРТ-Клуб «Химера»
У "Химері" відкрилася виставка під назвою "ТЕМА: СТІЛЕЦЬ" Додано:    20-02-2010
У четвер, 18 лютого в арт-кафе клубі «Химера» відбулося відкриття виставки дизайн-ідей під назвою «ТЕМА:СТІЛЕЦЬ». Ініціаторами її виступили арт-клуб «Химера» та неформальне об’єднання івано-франківських дизайнерів «DESIGN-ТУСА».

«DESIGN-ТУСА» - це неформальне об’єднання івано-франківських дизайнерів, яке зародилося в жовтні минулого року з ініціативи художника та дизайнера Мирослава Яремака. Зустрічі об’єднання відбуваються щочетверга о 19:00 в арт-клубі «Химера». Його учасниками є професійні дизайнери, дизайнери-аматори та всі ті, хто хоче спробувати себе в цій галузі. Профіль та спрямування дизайнерів також не має жодних обмежень – це і архітектори, і дизайнери інтер’єру, меблів, одягу, веб-дизайнери, фотографи, і навіть фітодизайнери. Однак, у представників різних напрямів багато спільного. Товариство для них – це співпраця, сприяння у самореалізації, взаємодопомога, обмін інформацією, взаємне консультування...


Виставка «Стілець» присвячена меблям для сидіння, однак особливість її полягає в тому, що взяти участь в ній змогли дизайнеи усіх можливих профілів – основне – втілити ідею стільця, використовуючи свій власний дизайнерський напрямок. Саме тому роботи є найрізноманітнішими, вони спрямовані не так на функціональне, як на творче втілення ідей. Побувавши на виставці ви й самі зможете в цьому переконатися.

Виставку можна буде протягом місяця доповнювати роботами усіх бажаючих дизайнерів. Тож долучайтеся!
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  20-02-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio