АРТ-Клуб «Химера»
"Оркестр Че" дали концерт у "Химері" Додано:    22-02-2010
У неділю, 21 лютого в арт-кафе клубі "Химера" з давноочікуваним концертом виступив давно улюблений харківський гурт - "Оркестр Че". Цього разу вони спрезентували в "Химері" свій новий альбом - "Предчувствие нулевого года".

Як і завжди під час концерту "Оркестру Че", в залі панувала ейфорія та прекрасний настрій. Новий альбом, чудесна музика, неперевершене акторське виконання Михайла Кабанова та море позитиву - це те, що отримали відвідувачі "Химери" від концерту.

З часу останнього альбому Оркестру Че «Ейфорія закінчилася. Happy end» пройшло більше двох років. За цей час група повністю змінила акустичний саунд на могутнє звучання з повною ритм-секцією, зберігши при цьому свою неповторну камерність. Все стало більш контрастно: світле поєднання альта і кларнета відтіняється глибокими басами, і прозорість аранжувань підсилює цей ефект. Відчуття легкості з'єднується з відчуттям нескінченного смутку, а лірика, як і раніше, повна абсурдними образами.

Над третім студійним альбом група працювала близько року. Те, що вийшло складно умістити в рамках одного стилю: веселий брит-поп, крейзі панк, небагато хип-хопу і багато інді. Але навіть ці визначення не можуть дати хоч якогось точного уявлення про музику групи. Якщо бажаєте, то це окремий стиль – стиль «Оркестру Че», що цілком склався і впізнаваний.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  22-02-2010 | Коментарів(1) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio