АРТ-Клуб «Химера»
Сергій Василюк виступив в рамках кампанії "Молодь пам’ятає Шухевича" Додано:    17-03-2010
14 березня в арт-клубі "Химера" у рамках кампанії "Молодь пам’ятає Шухевича" відбувся концерт вокаліста гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка. Музикант виступив з акустичною програмою «Сховане обличчя» та презентував новий акустичний альбом з однойменною назвою.

Ініціатором заходу стала станиця Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України.

Особливістю акції було те, що він розрахований не тільки для пластунів, а й для всіх бажаючих. На час концерту в залі арт-кафе-клубу було заборонено палити, також офіціантами не подавалися алкогольні напої.

Сам концерт розпочався з презентації інтернет-сайту кампанії «Молодь пам’ятає Шухевича», а також повідомлено про акції, які проводяться у рамках молодіжної ініціативи «Героям слава!».

Сергій Василюк постав для всіх присутніх вже не як звичний рок-музикант, а швидше як ліричний бард. У проміжках між піснями лідер «Тінь Сонця» спілкувався з публікою, відповідав на запитання з залу. Сергій розповів про найближчі плани гурту, зокрема новий альбом котрий музиканти планують випустити в квітні та зйомки нового кліпу. Також відзначив активність Івано-Франківської публіки.
Джерело:   www.plast.org.ua
Додано:  17-03-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio