АРТ-Клуб «Химера»
У "Химері" презентували новинки із серії "МОЄ МІСТО" Додано:    16-04-2010
У четвер, 15 квітня видавництво "Лілея-НВ" на чолі з директором - Василем Іваночком - представили нові книжки із славнозвісної серії "МОЄ МІСТО" - Р. Діда "Алеями міського парку" (№22) та І. Дейчаківський "Копаний м’яч у Станиславові"(№23).

"Алеями міського парку":


Міський парк є важливим складником інфраструктури міста. Важко уявити сьогодні місто без цього чудового куточка, створеного природою та руками його мешканців. Парк – це обличчя й усмішка міста, це організатор дозвілля, вихователь і виконавець багатьох функцій культурно-масових заходів міста.
В різні часи парк був душею міста. Його історія – цікава сторінка історії життя міста. Р. Діда запрошує пройтися алеями старовинного міського парку і побачити його від дня заснування і до поважного 115-річного віку. Книжка адресована історикам, краєзнавцям, усім, хто цікавиться історією міста Івано-Франківська.

"Копаний м’яч у Станиславові":

Футбол між серіалами хлопчачих бійок, набитими ґулями з «етнічних» міркувань, завдяки активній позиції станиславівських українців та мешканців приміських сіл гартувала сили і надію на самостійне державне існування. Чи ми є такими ж, як і сто або п’ятдесят років тому були наші попередники, зрозуміємо тільки тоді, як уважно прочитаємо дослідження Ігоря Дейчаківського.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  16-04-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio