АРТ-Клуб «Химера»
Дует "НУДЛІ" виступили у "Химері" Додано:    6-05-2010
2009 рік породив досить цікавий проект. Женя Галіч (вокал у O.Torvald ) та Андрій Шостак якось зібралися разом і вирішили: бути дуету "НУДЛИ". Зацінити цей проект івано-франківські слухачі могли 4 травня в клубі "Химера".

«В альбомі вмістилися нереалізовані амбіції музикантів, що дивляться в один бік» - так сказали хлопці про свою роботу.

Відкриває платівку весела пісенька «Бамбук». Позитивний саунд, дещо анархічний, але актуальний текст робить композицію справжнім хітом. І хоч завдання не стояло зробити альбом комерційно успішним, «Бамбук» саме та пісня, яку можна наспівувати навіть під ритм, створений пальцями по столу. Коротше – драйвовий позитив. Чого ще треба?

«За облака» - повна протилежність попередній композиції. Лірика, певна меланхолія… Що ж ви хотіли – любов. Дуже файний приспів у виконанні Галіча. Схожа ситуація і в «Горят глаза». Взагалі ліричних пісень у альбомі не так і багато. Але всі вони «в тему». Хочеться брати гітару і виходити у двір, дарувати романтичний настрій подругам і другам.

«Я работал» і «Деньги» ніби доповнюють одна одну. До речі, «Я работал», зі своїм оптимістичним приспівом «я работал, я загибался», чи не єдина пісня, де присутня нецензурна лексика.

«Туда, где…» и «Осень», що завершують альбом, досить схожі за настроєм. Лірика цих пісень зовсім відмінна від попередніх композицій. Тут же відчувається ностальгія, щось особисте.
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  6-05-2010 | Коментарів(1) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio