АРТ-Клуб «Химера»
Олександр Фоззі Сидоренко презентував "Winter Sport" у "Химері" Додано:    8-05-2010
У четвер, 6 травня в арт-клубі "Химера" відбулася доволі неординарна презентація від автора, якого першим чином також не асоціюють з літературою - вечірка-презентація другої книжки Олександра "Fozzey" Сидоренка (ТНМК) «Winter Sport»

Окрім Фоззі-музиканта, якого всі вже давно знають, відвідувачі "Химери" мали можливість побачити Фоззі-письменника та почути Фоззі-діджея, який в контексті презентації крутив хіти 90-х, так званий "old school".

У другій книзі Фоззі залишається вірним темі 1990-х, однак тепер ми бачимо класичну єдність місця і часу. Його персонажі - це мешканці одного житлового масиву великого міста. Кожен із них намагається будувати свою особливу долю, але вічні сили - любов, ненависть, дружба і пошук вигоди - затягують їх в запаморочливий вир хвацького часу ...

Олександр Сидоренко вирішив презентувати "Winter Sport" лише у 4 містах України, серед яких - Івано-Франківськ, тому всі, хто потрапив на цю презентацію мали унікальну можливість бути в числі перших, хто почув тексти другої книжки автора.

Фото Олекси Бутчака
http://pravda.if.ua

Джерело:   www.hymera.com.ua, www.pravda.if.ua
Додано:  8-05-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio