АРТ-Клуб «Химера»
Зустріч з Ярославом Грицаком у "Химері" Додано:    3-06-2010
У понеділок, 31 травня в арт-кафе клубі "Химера" відбулась презентація доктора історичних наук, професора Ярослава Грицака. На цій зустрічі він презентував уже відомі читачам книжки "Життя, смерть та інші неприємності", "LEOPOLIS" та книгу Романа Шпорлюка «У пошуках майбутнього часу». Щодо останньої, то Ярослав Грицак виступив автором передмови та упорядником книги.

На презентацію завітали любителі інтелектуальних дискусій, які могли безпосередньо вести діалоги з автором, висловлювати свої думки щодо тих чи інших питань і навіть вступали у дискусії.

Найбільше уваги Ярослав Грицак приділив книзі, яку презентував вперше - «У пошуках майбутнього часу» - у якій він виступив упорядником та автором передмови.
Парадокс і особливість видання в тому, що писати цю збірку статей та есеїв Роман Шпорлюк почав… у 1960-му році. Тоді, коли ще не був американським професором, а молодим аспірантом, який студіював історію політичної думки в Оксфордському університеті, в Англії, і для публічних статей (колись мріяв стати журналістом) на сучасні теми, зокрема – українські та радянські – обрав псевдо Павло Чернов.
Нагадаємо, що організували презентацію Ярослава Грицака арт-клуб "Химера" та видавництво "Грані-Т".
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  3-06-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio