АРТ-Клуб «Химера»
"GREEN ART" - нова виставка дизайнерів у "Химері" Додано:    16-06-2010
22 травня в арт-клубі "Химера" відбулося відкриття нової виставки, організованої творчим об'єднанням "DESIGN-ТУСА" та міжнародною організацією "AIESEC". Виставка триватиме в "Химері" протягом місяця.

Нещодавно в Івано-Франківську стартував перший в своєму роді екологічний проект "GREEN TIME", організований молодіжною організацією "AIESEC". В рамках цього проекту було організовано еко-вечірку - Green Party за участі місцевих гуртів.

Виставка – "GREEN ART" - не менш захоплюючий захід. Це виставка незвичайних шедеврів, створених митцями-любителями та просто заківленої в арті молоді. Темою незвичайної виставки є «Креативне використання побутових відходів», тобто всі шедеври, створені з практичним застосуванням різного роду відходів: пластикових чи скляних пляшок, поліетиленових пакетів, газет, картоних коробок, використаних бляшанок з-під косметичних та миючих засобів тощо.

"GREEN ART" можна вважати одним з методів альтернативної утилізації відходів. Побачити таке видовище можна буде безкоштовно протягом місяця в арт-кафе «Химера».
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  16-06-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio