АРТ-Клуб «Химера»
Фестиваль сучасної української культури "Потяг до Яремче" Додано:    13-07-2010
Уже третій рік поспіль наприкінці липня в рамках святкування Дня міста Яремче відбудеться фестиваль сучасної української культури – «Потяг до Яремче». Цьогоріч він проходитиме два дні – 23 та 24 липня. Як і в попередні роки, арт-клуб "Химера" виступає партнером проведення фестивалю.

Фестиваль росте та дорослішає, змінюється, стає більшим і насиченішим, так само ростуть і його програми.
Основа частина літературної програми пройде у звичному для фестивалю «Потяг до Яремче» форматі – тандемних зустрічей, коли на одній сцені зустрічаються два автори, які самі обирають для себе тему розмови та хід свого виступу. Серед літераторів можна буде побачити та почути братів Прохаськів (Тараса та Юрія), Юрія Винничука, Юрія Іздрика, Олександра Фоззі Сидоренка. Серед молодих авторів – це Григорій Семенчук, Мирослав Боднар, Юрій Завадський, Тарас Жеребецький.

Музична частина фестивалю «Потяг до Яремче» буде ще ширшою, аніж зазвичай. Вперше, в 2010 році перший день фестивалю (23 липня) буде конкурсним, під час якого молоді гурти змагатимуться за звання кращого на великій сцені фестивалю (попередня реєстрація проходить на сайті фестивалю www.fest.if.ua). Також на завершення цього дня виступатимуть Івано-Франківський гурт «Фліт» та відомий Луцький гурт «ФлайzZzа». Наступного дня (24 липня) гості фестивалю матимуть змогу побачити на сцені переможців першого конкурсного дня, а також київський гурт «Антре» (екс-«Н.Три»), завжди загадкових і неймовірно драйвових «Даха Браха» і на завершення – отримати порцію свіжих хітів від «ТНМК», які презентуватимуть пісні зі свого нового альбому, та інших.

Незмінною частиною «Потягу до Яремче» будуть театралізовані казки та майстер класи з гуцульського ремесла. І вже традиційно – «арт-розвага» від Яреми Стецика – звичайний боді-арт у незвичному виконанні!

Всю оновлену інформацію про фестиваль можна дізнатися з офіційного сайту фестивалю – www.fest.if.ua.

Фестиваль абсолютно безкоштовний!
Джерело:   www.hymera.com.ua
Додано:  13-07-2010 | Коментарів(0) | Сказати Другу

Коментарі

Додайте коментарій

Нікнейм
e-mail
Повідомлення
artnox web studio