АРТ-Клуб «Химера»

Вечірки

Благодійний концерт у «Химері» - "ПОДАРУЙ НАДІЮ НА ЖИТТЯ" Додано:    28-05-2010
У четвер 27 травня в арт-клубі "Химера" відбувся концерт місцевих рок-гуртів в рамках акції "Купи зустріч з людиною - подаруй надію на життя". Всі зібрані кошти підуть на придбання інфузійного насосу B. Braun та систем до нього.

Акція націлена на допомогу дітям, хворим на онкологічні захворювання. 1 гривня з кожного проданого пива в «Химері» в цей день пішла на допомогу дітям.

Участь в концерті взяли такі гурти, як:
- РУРА
- СТАН АФЕКТУ
- КоляSKA
- Сни Дріади
- The Rockcats
- thE stEns
Джерело:   www.hymera.com.ua
Дует "НУДЛІ" виступили у "Химері" Додано:    6-05-2010
2009 рік породив досить цікавий проект. Женя Галіч (вокал у O.Torvald ) та Андрій Шостак якось зібралися разом і вирішили: бути дуету "НУДЛИ". Зацінити цей проект івано-франківські слухачі могли 4 травня в клубі "Химера".

«В альбомі вмістилися нереалізовані амбіції музикантів, що дивляться в один бік» - так сказали хлопці про свою роботу.

Відкриває платівку весела пісенька «Бамбук». Позитивний саунд, дещо анархічний, але актуальний текст робить композицію справжнім хітом. І хоч завдання не стояло зробити альбом комерційно успішним, «Бамбук» саме та пісня, яку можна наспівувати навіть під ритм, створений пальцями по столу. Коротше – драйвовий позитив. Чого ще треба?
Джерело:   www.hymera.com.ua
"ROCKinCITY" Додано:    19-04-2010
Karandash Agency спільно з Ivano-Fankivsk Metal Comunity представили увазі "химерної" публіки цікаву подію в житті Івано-Франківска - дез атаку з Польщі!! Чудового весняного дня, 11 квітня 2010 року, стіни арт-кафе "Химера" здригнулися від потужних дезових рифів гостей з Польщі, а також вже відомих гуртів з Івано-Франківска.

Такж на концерті було влаштовано імпровізований аукціон, єдиним лотом якого була концертна футболка з логотипами гуртів, які того вечора виступили в арт-кафе клубі "Химера"!
Джерело:   www.hymera.com.ua
Гурт "АнаНас" виступив у "Химері" Додано:    19-04-2010
Весняні концерти продовжуються! 10 квітня в арт-клубі "Химера" з сольним концертом виступив гурт "АнаНас". Вони представили на загал "химерної" публіки свої творіння та подарували усім присутнім чудовий настрій!

Гурт "АнаНас" виник у 2001 році. Протягом цих років гурт зазнавав незначних змін та доповнень. На сьогоднішній день склад гурту має такий вигляд:
Гава Віталій - соло-гітара, вокал
Зозулина Настя - клавіші
Лудіков Вітя - бас-гітара
Літвінов Владимир - ударні
Гаврюшин Сергій - ритм-гітара, вокал.

Свій стиль група визначає як арт-рок і має у своєму доробку вже два диски - "Кроме себя" ( 2001 г.) та "Выхода нет" ( 2008 г.).
Джерело:   www.hymera.com.ua
Сергій Василюк виступив в рамках кампанії "Молодь пам’ятає Шухевича" Додано:    17-03-2010
14 березня в арт-клубі "Химера" у рамках кампанії "Молодь пам’ятає Шухевича" відбувся концерт вокаліста гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка. Музикант виступив з акустичною програмою «Сховане обличчя» та презентував новий акустичний альбом з однойменною назвою.

Ініціатором заходу стала станиця Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України.

Особливістю акції було те, що він розрахований не тільки для пластунів, а й для всіх бажаючих. На час концерту в залі арт-кафе-клубу було заборонено палити, також офіціантами не подавалися алкогольні напої.

Сам концерт розпочався з презентації інтернет-сайту кампанії «Молодь пам’ятає Шухевича», а також повідомлено про акції, які проводяться у рамках молодіжної ініціативи «Героям слава!».

Сергій Василюк постав для всіх присутніх вже не як звичний рок-музикант, а швидше як ліричний бард. У проміжках між піснями лідер «Тінь Сонця» спілкувався з публікою, відповідав на запитання з залу. Сергій розповів про найближчі плани гурту, зокрема новий альбом котрий музиканти планують випустити в квітні та зйомки нового кліпу. Також відзначив активність Івано-Франківської публіки.
Джерело:   www.plast.org.ua
« Перша‹ Попередня1 2 3 4 5 6 7 8 9Наступна ›Остання »
artnox web studio